Zagrywka bezpieczna na przyjmującą nr2
rozegranie do atakującej (po dwóch przegranych setach zmiana na kombinacyjną)
blok zmienny na atakująca przeciwnika
Zmiany:
Grbać za Stoltendorg jak tracimy 4 pk po pierwszej przerwie technicznej zmiana powrotna jak jeśli strata urośnie do 6 pk
Babicz za Twardowską po dwóch błędach w przyjęciu. Od nowego seta wraca Twardowska
Polańska za Koevą/Pencową (zależy która będzie przy siatce) gdy do drugiej przerwy tech nie będzie miała bloku pk. Od nowego seta wyjściowe ustawienie
Urban za Bączyńską jak bedziemy przegrywać 6 pk. Od nowego seta wraca Bączyńska
Stysiak za Brakocević gdy prowadzimy min 6pk. Gdy przewaga zmaleje do 3 zmiana powrotna. Nowego seta zaczyna Jovana.

2
Grot Budowlani Łódź / Odp: Strona klubowa
« dnia: Kwiecień 30, 2019, 15:47:04 »
Prawdziwa drużyna "rodzi się w bólach"

DPD Legionovia Legionowo - Grot Budowlani Łódź 2:3 (25:19, 25:15, 25:27, 20:25, 12:15)

MVP: Maria Stenzel (Grot Budowlani Łódź)

Smidova 4, Damaske 14, Jasek 17, Kicka 28, Górecka 21, Sobolska 10, Ad.Adamek (L)

Grbac 2, Babicz 17, Pencova 4, Stysiak 38, Twardowska 17, Koeva 4, Stenzel (L)

Nie rozpoczęłyśmy dobrze tego meczu i tak na prawdę byłyśmy bardzo blisko aby pakować się do domu po trzech przegranych setach bez zdobyczy punktowej. Myślę, że tylko większe doświadczenie po naszej stronie pozwoliło nam wygrać tą wyrównaną końcówkę. Bardzo mnie cieszy fakt, że w kolejnych setach poszłyśmy za ciosem i udało się wywieść dwa bardzo cenne punkty. W tym meczu pokazałyśmy, że jesteśmy jednością na boisku a to bardzo ważne przed zbliżającymi się meczami w europejskich pucharach.-wyznała MVP meczu Maria Stenzel

3
« dnia: Kwiecień 30, 2019, 15:18:08 »
Cenne zwycięstwo na inaugurację sezonu

Grot Budowlani Łódź - Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz 3:0 (27:25, 25:18, 25:19)

MVP: Anna Bączyńska (Grot Budowlani Łódź)

Stoltenborg 1, Twardowska 9, Koeva 8, Brakocević 18, Bączyńska 22, Polańska 7, Stenzel (L)

Mazurek 2, Polak-Balmas 8, Misiuna 2, Gałucha 21, Krzywicka 17, Ptak 5, Korabiec (L)

To był trudny mecz. Dziewczyny z Bydgoszczy postawiły poprzeczkę bardzo wysoko. Jest to bardzo ważne dla nas zwycięstwo. Zależało nam na tym aby wejść wygraną w nowy sezon bo to napędza na kolejne mecze. Liczę, że ta udana inauguracja da nam przysłowiowego kopa na dalsze spotkania w lidze czy też w europejskich pucharach-komentuje MVP meczu Anna Bączyńska