Witaj Gość

Autor Wątek: Strona klubowa  (Przeczytany 723 razy)

volley

  • Administrator
  • Użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 96
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
Strona klubowa
« dnia: Kwiecień 22, 2019, 18:33:53 »
To miejsce, w którym możesz podzielić się z kibicami nowymi transferami, wynikami i wywiadami z zawodniczkami.

volley

  • Administrator
  • Użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 96
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Strona klubowa
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 22, 2019, 18:34:15 »
Pierwsze wzmocnienie w Bydgoskiej drużynie!

Weronika Wołodko bo o nią właśnie chodzi, zasiliła szeregi naszej drużyny. Negocjacje trwały krótko, a kontrakt Wołodko podpisała na dwa najbliższe sezony. Weronika witamy w drużynie.

Poza tym informujemy, że klub rozwiązał kontrakt z Mają Pahor i Małgorzatą Andersohn. Dziewczyny, życzymy powodzenia.

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 22, 2019, 18:36:29 wysłana przez volley »

volley

  • Administrator
  • Użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 96
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Strona klubowa
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 22, 2019, 18:40:33 »
Monika Ptak wzmocni środek siatki.

W naszej drużynie doszło do kolejnego transferu, na pozycji środkowej nową zawodniczką będzie Monika Ptak. Była zawodniczka Developresu jest ogarną i cenioną siatkarką na ligowych parkietach.

"Ostatnio spędziłam czas na przerwie macierzyńskiej, ale jestem gotowa na powrót do gry. Nie wyobrażałam sobie, żeby nie wrócić do LSK. Oferta z Pałacu pojawiła się w bardzo dobrym momencie, kiedy zaczynałam już nadrabianie zaległości kondycyjne. Teraz już jestem gotowa i głodna na treningi. "

Na środku siatki Monika będzie rywalizować z Misiuną, Różyńską oraz Ziółkowską.
Witamy w Pałacu.


volley

  • Administrator
  • Użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 96
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Strona klubowa
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 22, 2019, 19:23:25 »
Anna Korabiec wraca do Pałacu.

Po kilku latach gry w innych klubach do klubu znad Brdy wraca Anna Korabiec. Na pozycji libero będzie rywalizować z Moniką Jagłą.

"Jestem zadowolona z powrotu do Bydgoszczy. Pamiętam swoje początki w lidze właśnie w Pałacu, to nie były udane sezony, ale teraz to inny zespół z innymi ambicjami. W zespole są dziewczyny z którymi miałam okazje grać, to jest Natalia Misiuna, Pati Polak, Tamara Gałucha, z młodzieżówki znam również Martę Ziółkowską, także o aklimatyzację się nie boję. "

Ania witamy w ponownie!


volley

  • Administrator
  • Użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 96
  • Reputacja +0/-0
    • Zobacz profil
Odp: Strona klubowa
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 22, 2019, 19:23:58 »
Patrycja Flakus zamyka skład Bydgoszczanek.

Nową atakującą Pałacu została Patrycja Flakus, w swojej karierze występowała w takich zespołach jak Developres Rzeszów, Muszynianka Muszyna czy Joker Świecie. "Flaki" będzie zmienniczką Tamary Gałuchy.

"Wahałam się czy przyjąć ofertę z LSK, czy jednak z pierwszej ligi, ale podoba mi się konstrukcja zespołu z Bydgoszczy i obok młodych dziewczyn są też doświadczone, od których mogę się sporo nauczyć, stąd moja decyzja."

Patrycja witamy w Pałacu.

Skład na sezon 18/19:
R:Mazurek, Wołodko
P:Balmas, Krzywicka, Fedusio, Kuligowska
A;Gałucha, Flakus
Ś:Ziółkowska, Misiuna, Różyńska, Ptak
L:Korabiec, Jagła




 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
forumpolskiejzabawy companions dacjaforum polishmaxlive pack-of-black-and-white